Náš blogVálečná zóna, aneb území AnnElfwind a Anny-ann

Procvičení psaní na klávesnici aneb zábavná hra pro zájemce

Publikováno 07.06.2013 v 15:00 v kategorii Rádoby recenze, přečteno: 227x

Typing Race

Je to již nějákou dobu zpět, ale našla jsem úžasnou hru. Není to vyloženě hra jako hra, je to spíš tréning. Tréning psaní rychle a přesně. To, co píšete, je sice anglicky, ale co je dobrý, tak že to podporuje českou klávesnici, protože s anglickou bych to asi nedala. Protože spoustu věcí nevím, kde na anglické je.

Hru najdete na tomto odkazu. Můžete ji hrát i bez toho, abyste se přihlašovali, ale pak nebudete moct sledovat, jak se zlepšujete, nebo získat líp vypadající auto, protože tím, že píšete, tak posouváte auto a tím vlastně závodíte. Když vyhrajete, dostanete body. A čím víc bodů máte, tím líp vaše auto vypadá. Já už jsem napšíklad level 10 a moje auto je taková vyblitá oranžová. Nevypadá to ale špatně.

Pokud vás hra zaujala, tak neváhejte a běžte ji zkusit. Do hry se dá přihlásit například přes facebook, google, twitter nebo i některé další stránky. Já osobně se přihlašuji přes twitter, protože mi to přijde nejjednodužší. Navíc, takhle to můžu na twitteru automaticky zveřejňovat, když překonám nějáký svůj rekord.

Hra je dobrá. Možná vám bude chvíli trvat, než přijdete na to, jak se píše značka pro dolar ($), ale pokud se vám něco nebude dařit, nebo nebudete něco vědět, neváhejte a zeptejte se mě. Pokud to budu vědět, povím vám to, pokud ne, pokusím se to třeba i zjistit. Když se mi to nepovede, tak holt smůla, ale pokud to bude v mých silách, tak pomožu.

Zkuste to! Třeba se vám to zalíbí!

~AnnElfwind

Komentáře

Celkem 4 komentáře

 • ArwenUndómiel 13.06.2013 v 22:58 To je super nápad, díky za inspiraci:) Akorát by se hodil odkaz. Já jsem zas nedávno objevila tuhle stránku http://play.typeracer.com/ je to podobný, akorát tam soutěžíš ještě s ostatníma lidma. A když je to nějaká soutěž, tak mě to ještě víc naladí, protože samozřejmě nechci být poslední :D


 • AnnElfwind 14.06.2013 v 11:48 Odkaz tam je. V druhým odstavci prvním řádku. A s ostatníma lidma tam soutěžíš taky. Tu hru,co zmiňuješ ty, myslím, že jsem ji někdy hrála, ale nejsem si jistá. Možná, až mě přestane bavit ta, co jsem psala, tak začnu hrát tuhle. :)


 • ArwenUndómiel 19.06.2013 v 18:31 Aha, jó, už to vidím. Promiň jsem asi slepá. Jinak už jsem měla čas prozkoumat obě hry :) a obě jsou fajn. Akorát ta http://play.typeracer.com/ mi asi vyhovuje víc v tom, že to vlastně fakt píšeš celý sama, takže když uděláš nějakou chybu, tak máš celé slovo blbě a musíš to opravit. Takže mi to přijde takové reálnější.


 • AnnElfwind 19.06.2013 v 19:32 No, mně se právě na tom typing race líbí, že se tam mění autíčka. xD Ale jinak se mi celkem zamlouvají obě hry. S typing race ale mám prostě víc zkušeností. I když, momentálně to zlobí, protože se mi nejde přihlásit přes twitter. Tak teď poslední dobou nehraju.


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?© 2011 - 2013 AnnElfwind a Anna-ann