Náš blogVálečná zóna, aneb území AnnElfwind a Anny-ann

Počasí na zabití

Publikováno 18.03.2013 v 20:00 v kategorii Myšlenky zločince, přečteno: 123x

Ahoj, taky u vás dneska tak strašně sněží? Tady v Brně je to hrůza. Začlo to někdy kolem desáté ráno a ještě to nepřestalo. Je to Úplně šílený, už proto, že včera bylo tak hezky. Jsem se těšila, že už konečně začne jaro, a vono todle. No, prostě katastrofa největšího formátu a já si budu stěžovat. Sice nevím, kde, ale budu.
Prostě hnus to je, zima tam je, padá to člověku do očí, promáčí mu to kalhoty, tašku, a vůbec všechno. Aspoň, že to tu tašku promáčelo jenom zvenku. Nicméně, horor, navíc mi ještě nejela šalina, protože tam byl přes křižovatku vadnej troleják, tak jsem musela jít notný kus pěšky na autobus v tomdle a vůbec, prostě hrůza! Teď ještě samozřejmě nikde neodmeteno, všude závěje a broďte se v tom... 
No, tak já už toho radši nechám, než se vzteknu úplně. Prostě, ono to sice vypadá pěkně, když se na to tak člověk podívá, ale z okna. Jakmile se tím má člověk brodit, tak je to hazard! Nechci, chci jaro!
~AnnElfwind

Komentáře

Celkem 2 komentáře

 • Anna 19.03.2013 v 16:59 Mě dnes nejel autobus a musela jsem se 2 kiláky brodit .Ještě k tomu jsem přišla pozdě :D.


 • AnnElfwind 19.03.2013 v 18:50 Anna: To ti nezávidím. Ale dneska si myslím, že už to bylo lepší, protože to už roztává. :)


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?© 2011 - 2013 AnnElfwind a Anna-ann