Náš blogVálečná zóna, aneb území AnnElfwind a Anny-ann

Pište nám otázky my vám odpovíme

Publikováno 16.03.2013 v 16:21 v kategorii Píšeme odpovědi na vaše otázky, přečteno: 113x

Ahoj,
rozhodla jsem se že místo videoodpovědí budeme dělat článkoodpovědi :D.Nebudeme tomu říkat článkoodpovědi ale protože se nechceme moc ukazovat na videu přijde mi to jako fajn nápad že místo formou videa to uděláme článkem.Jenom nezapomeňte připsat na kterou z nás tyto otázky jsou .Doufám že to AnnElfwind nevadí že se na ní budou psát otázky ale tak snad mě za to nezabije.Žekla bych že asi ale ne :D.Tak jo.Čekáme na vaše otázky !! :D
-Anna-ann

Edit AnnElfwind:
Ne, střílet se nebude, nemám k tomu důvod, ale vyhrazuji si právo na tu kterou otázku neodpovídat. xD
-AnnElfwind

Komentáře

Celkem 1 komentář

 • ArwenUndomiel 19.06.2013 v 18:44 Nechci vám to tady moc zaspamovat, ale zrovna jsem si přečetla tenhle článek a hodně mě to zaujalo, myslím, že je to fakt dobrý nápad odpovídat na dotazy čtenářů:)
  Takže mě by zajímalo, jak jste se vlastně k blogování dostaly, co to pro vás znamená, nebo prostě proč je to pro vás důležité, pak který je váš úplně nejoblíbenější blog. Taky by mě zajímalo, proč jste si vybraly zrovna infoblog.cz? Narazila jsem na vás úplnou náhodou a dřív jsem nevěděla, že taková doména vůbec existuje. nebylo by lepší mít blog na blog.cz, pise.cz, blogspot.cz nebo nějakou takovou doménu? Přece jenom ta blogová komunita je tam taková silnější.


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?© 2011 - 2013 AnnElfwind a Anna-ann