Náš blogVálečná zóna, aneb území AnnElfwind a Anny-ann

Odpověď označená číslem jedna (Pro ArwenUndómiel)

Publikováno 19.06.2013 v 19:42 v kategorii Píšeme odpovědi na vaše otázky, přečteno: 215x

Arwen Undómiel nám napsala tento komentář:
Nechci vám to tady moc zaspamovat, ale zrovna jsem si přečetla tenhle článek a hodně mě to zaujalo, myslím, že je to fakt dobrý nápad odpovídat na dotazy čtenářů:)
Takže mě by zajímalo, jak jste se vlastně k blogování dostaly, co to pro vás znamená, nebo prostě proč je to pro vás důležité, pak který je váš úplně nejoblíbenější blog. Taky by mě zajímalo, proč jste si vybraly zrovna infoblog.cz? Narazila jsem na vás úplnou náhodou a dřív jsem nevěděla, že taková doména vůbec existuje. nebylo by lepší mít blog na blog.cz, pise.cz, blogspot.cz nebo nějakou takovou doménu? Přece jenom ta blogová komunita je tam taková silnější.
A tady je má odpověď:
Já osobně jsem se k blogování dostala úplnou náhodou, když mi bylo 13 let, tedy před sedmi lety. Narazila jsem na jeden fantasy blog, kam jsem se pak vracela. No, a pak jsem uviděla ten odkaz, který říká "založit vlastní blog" nebo jak to vlastně tehdy bylo. Tak jsem na to klikla a říkala jsem si, že se podívám, co to je. Ovšem, když se ohlížím zpět na své blogové začátky, musím se smát tomu, co jsem to vlastně zveřejňovala za kraviny. 
Tehdy pro mě blogování důležité nebylo, ale postupem času, když jsem začala psát povídky, to pro mě bylo důležité z toho důvodu, že jsem dostávala zpětnou vazbu od lidí, kteří mě vůbec neznají a tedy byli objektivní. :) 
Můj úplně nejoblíbenější blog je, asi... Minde. Potom mám taky oblíbený estranky. To je pro změnu Amatér. Oboje dvoje jsou povídkové stránky se slashem (gay povídky). 
Ohledně toho, proč jsme si vybraly infoblog... Já na něj úplnou náhodou narazila, zjistila jsem, že je to hodně mladá služba a že by možná stálo za to se tady pokusit uchytit. Asi právě proto jsme si založily stránky právě tady. Protože tu není zas až tak velká komunita, tedy asi i lepší šance, že na náš blog někdo zavítá. A vzhledem k tomu, že minimálně já mám na svých osobních stránkách okzas sem, tak si myslím, že se sem dostanou i lidé z jiných komunit. Na blog.cz jsme kdysi měly společný blog, ale ten krachl. Tady jsme se myslím uchytily lépe. Pise.cz, tak o tom jsme nikdy moc neuvažovaly a blogspot, ten se mi sice docela líbí, ale prostě jsme něják skončily tady. 
Jinde je možná blogová komunita silnější, ale tady je mladší a právě proto je, si myslím, větší šance, že si tady uděláme jméno. 
Doufám, že tě mé odpovědi uspokojily. Nevím, jestli tvé otázky zodpoví i Anna-ann, možná ano, ale to už je na ní. 
~AnnElfwind

Komentáře

Celkem 2 komentáře

 • Arwen Undómiel 19.06.2013 v 20:11 To se mi právě na vašem blogu líbí, že vás zajímají vaši čtenáři a že s nima takhle komunikujte, to jsem na moc blozích neviděla. Takže děkuju za odpověď a stávám se vaší pravidelnou čtenářkou:)
  Jinak jsem právě kdysi taky blogovala, ještě kdysi dávno na sblogu, a pak na pise.cz, ale když se na ty svoje výlevy podívám zpátky, tak to je vážně hrůza, tak jsem toho nechala, nebo mi nějak došla inspirace. Ale to se vám doufám nestane. Jinak je super, že máš ráda slash :D taky jsem ho dřív čítávala, ale teď už na to nemám moc čas. Chytilo mě to kdysi dávno, když jsem četla nějakou Harry/Draco povídku :D
  A s tím infoblogem to asi není tak špatný nápad, líbí se mi ten jejich design.


 • AnnElfwind 19.06.2013 v 20:37 Jsem moc ráda, že jsme tě zaujaly. :)
  Na sblogu jsem kdysi blogovala taky. Právě tam jsem se naučila to něco málo, co vím z html a css kódování.
  Harry/Draco povídka? Já začínala anime seriálem Loveless. Aspoň myslím. xD A nebo to bylo Gravitation? No, to je jedno. Protože jsem je sledovala hned za sebou.


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?© 2011 - 2013 AnnElfwind a Anna-ann