Náš blogVálečná zóna, aneb území AnnElfwind a Anny-ann

Možná jste si všimli...

Publikováno 16.05.2013 v 16:30 v kategorii Myšlenky zločince, přečteno: 115x

Ahoj, možná jste si všimli, že jsem začala hojně psát do shoutu v menu. Je to proto, že když chci napsat jenom prostě krátkou zprávičku, tak mi přijde pitomý, abych kvůli tomu dělala celej článek. Tak jsem se rozhodla, že krátké vzkazy budu psát tam. To ovšem neznamená, že tan nemůžete psát vy. :) Můžete, to nevadí. :) Rozhodně to nevadí. :) Naopak, jakýkoli příspěvek uvítám a určitě na něj odpovíme. Buď já, nebo Anička. 
Další věc, kterou bych s vámi chtěla probrat, je, že jsem do menu přidala odkazy na svůj blog, svoji literární dílnu a také na blog mé spoluautorky. Odkazy jsou seřazeny abecedně a myslím si, že jsou přehledné. V budoucnu možná přibudou další, například na stránky, které pravidelně navštěvujeme. 
A i když nevím, jak má spoluautorka, já osobně jsem ochotná udělat výměnu odkazů - tj. vy si dáte odkaz na naše stránky na vaše a my dáme odkaz na ty vaše sem. :) Ovšem nebude to prostě jen šup šup a asi ne jen tak s kde kým. Bude to chtít alespoň menší domluvu, ale každého, kdo by měl zájem, jsem ochotná zvážit a uvážit to. :)
~AnnElfwind

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?© 2011 - 2013 AnnElfwind a Anna-ann