Náš blogVálečná zóna, aneb území AnnElfwind a Anny-ann

Letní tábory

Publikováno 08.06.2013 v 17:00 v kategorii Názory, přečteno: 188x


Na letním táboře jsem nebyla už několik let. Už jsem na to moc stará, ale když jsem byla mladší, tak jsem na táboře byla. Je to rozhodně dobrá věc, pokud chce člověk poznat nové lidi. Obzvlášť, pokud se tábor koná daleko od tvého bydliště, což ten, na kterém jsem byla, byl.

Táborů je mnoho druhů. Třeba s koňmi, nebo s nějákou specifickou tématikou. Vím, že je třeba Naruto tábor, nebo i další. Určitě jsou třeba nějáké historické tábory, nebo něco.

Rozhodně to není věc špatná. Hlavně, když leta jezdíte například na ten stejný tábor, se stejnýma lidma. Nebo i když jedete vždycky na jiný, tak aspoň poznáte nový lidi.

A pokud už jste na tábory moc staří, seberte partu kamarádů, batohy a stany a vyrazte do přírody, pryč od civilizace, protože si myslím, že to je hlavní důvod letních táborů – dostat se pryč od civilizace, pryč od hluku velkoměst... Užívat si klídek a pohodičku.

Kdo nikdy nebyl na táboře, neví, o co přichází.

~AnnElfwind

Komentáře

Celkem 2 komentáře

 • Anísek 08.06.2013 v 22:55 Ty ty názory napíšeš vždycky tak dobře ...Jojo pryč od civilizace.. :D :P


 • AnnElfwind 08.06.2013 v 23:07 Anísek: Mi to přijde ale strašně krátký! Oproti tomu, co většinou napíšu... Jenže jsem nevěděla, co víc bych k tomu napsala...


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?© 2011 - 2013 AnnElfwind a Anna-ann