Náš blogVálečná zóna, aneb území AnnElfwind a Anny-ann

Kai Hiwatari

Publikováno 26.03.2013 v 11:04 v kategorii Malujeme, přečteno: 134x

Ahoj, tentokrát jsem se rozhodla, že vám sem hodím několik mých obrázků, co jsem nakreslila. Jsou ještě ze staré várky. Většinu těch nových ještě nemám naskenovaných. xD A to první, co sem hodím, protože toho postupem času určitě bude víc, je Kai Hiwatari z anime Beyblade. (Mimochodem, víte, jaký to je složitý psát, když u toho hrajete Wings of Destiny?)
No, tak ale abychom se někam dostali. Kai je z tohoto konkrétního anime moje nejoblíbenější postava. Obrázky jsou malované pastelkama a tužkou. Co se mi tak nejvíc líbí, tak bude ten, kde má v puse to stýblo trávy. Ty ostatní nejsou špatný, ale myslím, že je na nich vidět, že jsem jen tak zkoušela a že jsem se na to fakt nesoustředila. 
No, ale na to, že jsem se na to moc nesoustředila, si myslím, že to nedopadlo zas tak špatně. A teď si taky uvědomte, že je to nějákých pět let starý. Takže na to se taky musí brát ohledy. Kdybych to malovala dneska, tak by to asi vypadalo jinak. No, takže tak. Jinak, tak mě napadá. Kdybych vytvořila video, ve kterém listuji svým skicákem, a u kterýho by třeba byla hudba, podíval by se na to někdo, nebo si myslíte, že je to ztráta času? Můj vlastní komentář by k tomu asi nebyl, protože můj foťák nenatáčí zvuk a kameru opravdu nemám. 
No, tak pište své názory na tyto tři obrázky a taky se nezapomeňte vyjádřit k tomu, jestli chcete to video, nebo ne. Jsem ochotná ho natočit, ale jenom, když to budete chtít vidět. Nebudu se s tím točit, pokud by se na to nikdo nepodíval. :) 
~AnnElfwind

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?© 2011 - 2013 AnnElfwind a Anna-ann