Náš blogVálečná zóna, aneb území AnnElfwind a Anny-ann

Eyes Rutherford

Publikováno 26.05.2013 v 15:00 v kategorii Malujeme, přečteno: 107x

Tentokrát budou v článku dokonce obrázky dva. Je to proto, že Eyese jsem namalovala dvakrát. Jednou zepředu a poddruhé z profilu. Oboje dvoje je kresleno nejprve tužkou a potom jsem to dodělala pastelkama. Víc se mi líbí ten, co je zepředu, ale ten zboku taky není špatný. Nejsem si jistá, jak to zprasil skener, ale ten zboku, no, v originále má celkem divnou barvu kůže. Jinak si ale myslím, že obrázky nejsou špatné.

Ten zepředu byl malovaný první, proto jsem se také rozhodla, že bude v článku umístěn první. Byl malovaný v době, kdy jsem byla schopná se na anime Spiral, ze kterého Eyes je, dívat klidně i furt dokola. A ani ne dívat, stačilo mi, když jsem měla zvuk a prostě jsem to poslouchala. Spiral je super anime, které je takové hodně mysteriózní a protkané záhadami. Mnoho z těch záhad se vlastně ani pořádně nevyřeší. To byste si asi museli přečíst mangu, kterou já jsem nečetla.

Druhý obrázek je ten zboku, který jsem i jako druhý malovala. Jak jsem již psala, myslím, že jsou trochu zprasený ty pleťový odstíny, ale jinak jsem s obrázkem spokojená. Taky mi to dalo celkem práci. Bylo to v době, kdy jsem ještě s pastelkama nebyla tak zběhlá, jako teď.

Doufám, že se vám obrázky líbí a že zde zanecháte komentář. Velice ráda si je přečtu. Opět bych také chtěla připomenout, že mi můžete napsat s konkrétní věcí, co mám nakreslit a já se vám pokusím vyhovět. Pokud chcete, můžete přidat i čím bych to měla nakreslit. Pokud to nenapíšete, tak si budu kreslit tím, čím uznám za vhodné. No, budu se těšit na vaše komentáře, kterých doufám bude hodně.

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?© 2011 - 2013 AnnElfwind a Anna-ann